Darmowa wycena

Marka:

Meister

Jednym z największych atutów podłogi laminowanej 6404 Mississippi Wood jest jej niesamowita odporność na codzienne zużycie. Ten panel laminowany Meister jest wyjątkowo odporny na zarysowania i plamy, dzięki czemu przez długie lata zachowuje swój oryginalny wygląd. Praktyczność i trwałość tego produktu sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów, jak i przestrzeni komercyjnych.


 

Estetyka i funkcjonalność - Panel laminowany 6404 Mississippi Wood

Panele laminowane 6404 Mississippi Wood to harmonia między funkcjonalnością a atrakcyjnym wyglądem. Wyrafinowane detale i autentyczny wygląd drewna w połączeniu z łatwością konserwacji sprawiają, że ta podłoga jest jednocześnie praktyczna i estetycznie atrakcyjna. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują podłogi, która jest nie tylko piękna, ale także łatwa w utrzymaniu.


 

Specyfikacja techniczna - Meister 6404 Mississippi Wood

Podłoga 6404 Mississippi Wood od Meister posiada 1-lamelową długą deskę o grubości 12 mm. Panel posiada klasę użyteczności 23/32, co oznacza, że jest odpowiedni dla intensywnego użytkowania domowego i komercyjnego. Panel jest wodoodporny do 4 godzin, co czyni go idealnym dla pomieszczeń wilgotnych. Panel wyposażony jest w powierzchnię Diamond Pro i antystatyczną, a system łączenia Masterclick Plus zapewnia łatwą instalację. Gwarancja Meister obejmuje 25 lat w pomieszczeniach mieszkalnych i 5 lat w pomieszczeniach komercyjnych.

Czy możemy Ci pomóc?

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.