Darmowa wycena

Marka:

Meister

6863 Dąb czysty relax to wyjątkowy panel laminowany marki Meister. Charakteryzuje się 1-lamelowym wykończeniem, co oznacza, że każda deska ma długą, ciągłą warstwę drewna na powierzchni. Oferuje klasę użyteczności 23/32, co sprawia, że jest odpowiedni do zarówno domowego, jak i komercyjnego użytku. Z powierzchnią Diamond Pro, jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia.


 

Wytrzymałość i trwałość

Panele laminowane marki Meister wyróżniają się niezwykłą trwałością. Oferują odporność na mikrozarysowania i ścieranie dzięki specjalnej powierzchni Diamond Pro®. Dodatkowo, system AquaSafe zapewnia ochronę przed wilgocią, co sprawia, że podłogi są odporne na wodę do 4 godzin. Te cechy czynią panele idealnym wyborem do każdego pomieszczenia, niezależnie od warunków.


 

Łatwość utrzymania

Panele laminowane Meister to gwarancja łatwości utrzymania. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji – wystarczy regularne odkurzanie. Są odporne na plamy i łatwo się je czyści, co czyni je doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie praktyczność i estetykę.


 

Komfort i cisza

Dzięki solidnej konstrukcji, panele laminowane Meister są niezwykle ciche. Grubsza deska i cięższy materiał zapewniają doskonałe tłumienie dźwięku, zapewniając komfort akustyczny. To idealna podłoga do pomieszczeń, w których ceni się spokój i ciszę.


 

Gwarancja Meister na panele laminowane

Meister oferuje wyjątkową gwarancję na swoje produkty. Oferują 25 lat gwarancji na użytkowanie w pomieszczeniach mieszkalnych oraz 5 lat w pomieszczeniach komercyjnych. To gwarancja jakości, na którą zasługujesz.


 

Zdrowie i ekologia

Panele laminowane Meister są wykonane w 95% z naturalnych surowców, głównie drewna, co czyni je nie tylko zdrowymi dla życia, ale także przyjaznymi dla środowiska. Są wolne od PVC, plastyfikatorów i ftalanów, a dzięki zastosowaniu drewna jako głównego składnika, produkt jest prawie neutralny pod względem emisji CO2.

 

 

Łatwa instalacja paneli na podłodze

Dzięki solidnej konstrukcji i prostemu systemowi montażu, instalacja paneli laminowanych Meister jest prosta i szybka. Bez użycia kleju, mogą być zainstalowane na ogrzewaniu podłogowym, co dodatkowo ułatwia proces.

Czy możemy Ci pomóc?

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.