Darmowa wycena

Marka:

Bory Polskie

Szczegóły produktu: Dąb Steppe Chevron 45 Natur

Dąb Steppe Chevron 45 Natur to produkt, który wyróżnia się swoim unikalnym designem i jakością wykonania. Jest to podłoga wykonana z dębu, szczotkowana dla uwypuklenia naturalnego piękna tego drewna. Jest ona również pokryta lakierem UV, który zwiększa jej odporność na zarysowania i uderzenia.

Podłoga ta posiada 4V konstrukcję, co oznacza, że ma 4 fazowane krawędzie, co dodaje jej dodatkowego charakteru i wykończenia. Produkt ten należy do klasy Natur, co oznacza, że prezentuje naturalny wygląd i strukturę drewna, z sękami i różnicami kolorystycznych.

Parkiet Dąb Steppe Chevron 45 Natur jest również produkt o warstwowej konstrukcji, co zapewnia jej stabilność i długotrwałość, czyniąc go idealnym rozwiązaniem dla zarówno pomieszczeń mieszkalnych, jak i komercyjnych.

 

Kolekcja: Trend

Dąb Steppe Chevron 45 Natur jest częścią naszej ekskluzywnej kolekcji Trend. Ta kolekcja została stworzona dla osób, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność i trwałość podłóg, ale również nowoczesny design. Kolekcja Trend to połączenie naturalnego piękna drewna z nowoczesnymi technikami produkcji, co skutkuje powstaniem podłóg, które są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale także stylowe i atrakcyjne. Dąb Steppe Chevron 45 Natur z kolekcji Trend to doskonały wybór dla tych, którzy chcą połączyć tradycję z nowoczesnością.

Czy możemy Ci pomóc?

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.